פסגת נחלים

i8989

קבוצת הרכישה
פסגת נחלים
חברת אקטיב ישראל בע"מ משווקת בימים אלו את פסגת נחלים אשר מאורגנת על ידי קבוצת מינהל מגורים ישראל שמגבשת בימים אלה קבוצת רכישה מאוחדת בשיטה יחודית וחדשנית למימוש דירה במתחם פסגת נחלים במחירי מחאה.

זכינו במכרז

לינק לאתר של מנהל מקרקעי ישראל
המבשר על זכייה במכרז של 140 דירות
http://www.mmi.gov.il/TozaotMichrazim/resultsDetailed.aspx?id=72134&rc=4&tr=83

כללי: בימים אלה התפרסם מכרז של מנהל מקרקעי ישראל לבניית 470 יח"ד דיור ב-7 מגדלים במיתחם נחלים בפתח תקוה.החברה החליטה לפעול לניצול הזדמנות זו ולאפשר למאות משפחות להגשים את שאיפתם לדיור במחיר הגיוני וסביר, וזאת על ידי גיבוש החברים המעוניינים בקבוצה יחודית גדולה אחת, אשר תתמודד ובעזרת השם תזכה במכרז לבנייתם של 470 יחידות דיור.

תיאור כללי של הפרוייקט
מתחם נחלים ממוקם בחלקה הדרומי של שכונת הדר גנים וכולל כיום 12 מגדלי מגורים בני כ-18 קומות כל אחד.
השכונה מאופיינת על ידי ציבור דתי לאומי וכללי.המתחם משקיף על שדות המושב נחלים, משופע בשטחים ירוקים ושטחים למטרות ציבור ומסחר,
ויהנה מגישה נוחה הן לכביש מכבית והן לכביש 6.
במסגרת המכרז ייבנו 7 מגדלים בני 18-16 קומות. כל מגדל יכלול כ- 70 יח"ד הכוללות דירות 4/5/6 חדרים, דירות גן, דירות מיני פנטהאוס ודירות פנטהאוס.

קבלן ביצוע-על מנת להקטין את גורם אי הודאות מצד אחד ולאפשר את רמת המחירים הנמוכה מצד שני, נתקבלה הצעה לביצוע מחברת אורתם מליבו בע"מ – אחת מחברות הבנייה הגדולות בישראל, בעלת נסיון של אלפי יח"ד באיכות גבוהה ובפריסה ארצית אתר החברה הוא www.ortam-sahar.co.il.
 על סמך הצעתם זו, מתוכנן כי
 העלות המשוערת לדירת 4 חדרים תהיה כ 990,000 ש"ח
העלות המשוערת לדירה בת 5 חדרים תהיה כ 1,150,000 ש"ח.

 

שכונת נחלים פתח תקוה

*שם
*דוא"ל
*טלפון
הודעה